Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Rozvrh školení pre profesie HR manažér a Wellness & spa manažér

23.8.2023 štartujú bezplatné školenia personálu pre manažérske pozície. K dispozícii bude viacero kurzov sústredených v dostupných lokalitách. Vyberte si ktorý Vám vyhovuje najlepšie.

Kurzy prebiehajú pod záštitou ZCR SR v spolupráci s AHRS podľa príslušného harmonogramu daného kurzu počas pracovných dní v čase spravidla od 8:00 do 16:30. 

Účastníkom kurzu poskytneme bezplatne ubytovanie v mieste školenia, stravu a učebné pomôcky. 

Stačí si priniesť chuť sa učiť a vlastný PC či obdobné zariadenie a podklady z prevádzky ako smernice či ďalšiu dokumentáciu. Prinesené podklady nebudeme ďalej šíriť, slúžia výlučne ako pomôcka pre účastníkov školenia. Lektori prejdú s účastíkmi všetko potrebné a pomôžu im nastaviť procesy a dokumentáciu podľa ich potrieb. 

!! BRATISLAVSKÝ KRAJ: v prípade ak má spoločnosť sídlo v Bratislavskom kraji, je možné prihlásiť sa LEN v prípade pokiaľ miesto výkonu práce zamestnanca NIE JE v Bratislavskom kraji a zároveň miesto bydliska zamestnanca (ktorý sa bude zúčastňovať školenia) NIE JE v Bratislavskom kraji, ale mimo.

Začíname:

23.8.2023 HR manažér

Hotel Lux BANSKÁ BYSTRICA, začíname 23.8. o 15:00 

 

4.9.2023 HR manažér

Ďalší kurz pre HR manažérov prebehne v Arietes Marmont Resort v Tatranskej Štrbe, začiatok 4.9. o 12:30. Pre plnú kapacitu je možné sa prihlásiť už len bez ubytovania.

 

 6.9.2023 Wellness & spa manažér

Kurz prebehne v Arietes Marmont Resort, Tatranská Štrba začiatok 6.9. o 13:00

 

11.9.2023 HR manažér

Hotel Turiec, Martin - začiatok 11.9.2023 o 10:00. Pre plnú kapacitu je možné sa prihlásiť už len bez ubytovania.

 

Wellness & spa manažér

Kurz prebehne v Hoteli Turiec, Martin, začiatok 27.9.2023 o 13:00. 

 

 Ak sa Vaši zamestnanci nemôžu niektorý deň školenia zúčastniť, dajte túto informáciu do poznámky alebo nám dajte vedieť na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Prihlásiť na školenia sa môžete tu.