Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Rozvrh školení pre profesie CHYŽNÁ a RECEPČNÁ

Bezplatné školenia personálu pokračujú po letnej prestávke od 4.9.2023. K dispozícii bude viacero kurzov rozčlenených podľa geografickej dostupnosti. Vyberte si ktorý Vám vyhovuje najlepšie.

Plagát AHRS aktualizacia page-0001

Kurzy prebiehajú podľa príslušného harmonogramu daného kurzu počas pracovných dní v čase spravidla od 8:00 do 16:30 a pre účastníkov je pripravený obed a všetky potrebné pomôcky.

Stačí si priniesť chuť sa učiť a prípadne podklady z prevádzky ako smernice či ďalšiu dokumentáciu. Prinesené podklady nebudeme ďalej šíriť, slúžia ako pomôcka pre účastníkov a lektora. Lektori prejdú s účastíkmi všetko potrebné a pomôžu im nastaviť procesy a dokumentáciu podľa ich potrieb. 

 

KOŠICE 

Začíname 4.9.2023 kurzom pre chyžné, uvidíme sa 4.9. a 5.9..

Recepčné pokračujú  stretnutím 6.-9.9.2023

Miesto: Technická univerzita Kočice, Jedlíkova 7, 040 11 Košice. 

 

VYSOKÉ TATRY

Ďalší kurz pre chyžné prebehne 18.9. a 19.9. v Arietes Marmont Resort v Tatranskej Štrbe.

Recepčné pokračujú na rovnakom mieste stretnutím 20.-22.9.2023

 

ŽILINA a okolie 

Pripravujeme pre Vás kurz i v tejto lokalite. Ak máte oň záujem, dajte nám vedieť.

 

NÍZKE TATRY

Pripravujeme pre Vás  kurzy pre chyžné a recepčné v Hoteli FIS Jasná v polocivi októbra 2023. Prihlásiť sa môžete na linku nižšie. 

 

TRENČÍN

Pripravujeme pre Vás  kurzy pre chyžné v Hoteli Magnus Trenčín v polocivi októbra 2023. Prihlásiť sa môžete na linku nižšie. 

 

 Ak sa Vaši zamestnanci nemôžu niektorý deň školenia zúčastniť, dajte túto informáciu do poznámky alebo nám dajte vedieť na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Prihlásiť na školenia sa môžete tu.