Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Ponuka odbornej praxe v hoteloch a pohostinských zariadeniach vo Švajčiarsku

Ponuka od Švajčiarsko - slovenského združenia cestovného ruchu

Pozvánka: "Ako nezabíjať inovácie reguláciami?"

19.6.2018 - Medzinárodná konferencia „Ako nezabíjať inovácie reguláciami“, ktorá sa bude venovať práve budúcnosti zdieľanej ekonomiky na Slovensku. V dvoch paneloch budú diskutovať poprední slovenskí a zahraniční experti. 

Pozvánka na Roadshow - program

Ste majiteľom, prevádzkovateľom alebo manažérom reštaurácie alebo ubytovacieho zariadenia? Chcete sa dozvedieť aktuálne informácie o novej legislatíve a ako sa s ňou vysporiadať? Chcete vedieť viac o našich aktivitách, čo robíme pre zlepšenia podnikania v branži? Príďte na našu Roadshow, 20.6.2018 do hotela Holiday Inn v Žiline a dozviete množstvo aktuálnych informácií z branže. Účasť je bezplatná.

Novinky Garantovaných dodávateľov - Jún 2018

Novinky Garantovaných dodávateľov ZHR SR pre členov pre mesiac jún 2018.

Oznam

Milí členovia,

Aj v týchto  horúcich letných dňoch pre Vás zabezpečujeme maximálny servis a podporu. Ale vzhľadom na technické problémy súvisiace s nefungujúcou klimatizáciou v priestoroch budovy, v ktorej pracujeme, sme sa rozhodli pre malú zmenu v zabezpečovaní služieb pre Vás.

Ako uplatňovať výnimky pri nových príplatkoch - pomôcka

Na základe podnetu, ktorý v mene zväzu (asociácie) vypracovala JUDr. Dagmar Zukalová Vám zasielame usmernenie Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR.