Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Jesenné stretnutie hotelierov 2017

Jesenné stretnutie hotelierov a HORECA konferencia 2017

6. - 8.11.2017 v hoteli Grand**** v Jasnej

◊  ◊  ◊

Horeca jesen 2017 web 800x200 0809 uprava

 Kedy?     6. - 8. NOVEMBER 2017

Kde?       HOTEL GRAND****, JASNÁ

 

  ◊  

Jesenné stretnutie hotelierov 2017 bude hlavne o KVALITE a BEZPEČNOSTI. Prečo? Lebo práve tieto dva aspekty budú TOP témami v nasledujúcich mesiacoch a rokoch u spotrebiteľov, čo znamená aj u našich hostí.        

Pozývame vás na ďalšie pokračovanie odborných konferencií určených práve vám, profesionálom v ubytovaní a gastronómií.  Konferencia Jesenné stretnutie hotelierov 2017 je jedinečným miestom, kde sa stretávajú majitelia, manažéri reštaurácií, hotelov a dodávatelia tovarov a služieb v HoReCa.

Od roku 1993 neustále prinášame nové informácie a zvyšujeme kvalitu našich konferencií. Počas tohto obdobia sme vytvorili výnimočný priestor, na ktorom sa stretávajú odborníci a profesionáli z branže. Konferencia je miestom, kde si máte možnosť vymieňať nielen svoje skúsenosti, ale nazbierať nové inšpirácie a poznatky pre svoje zariadenia, spoznať  novinky  a trendy v našej branži a zároveň nadviazať nové obchodné kontakty s dodávateľmi tovarov a služieb v segmente.

Tohtoročné Jesenné stretnutie hotelierov 2017 má tak, ako doteraz, svoj spoločenský rozmer. Už v pondelok popoludní vás pozývame na prehliadku nového hotela Pošta**** v Jasnej. Večer vás radi uvítame na neformálnej GET TOGETHER večeri v hoteli Grand.

V rámci utorňajšieho programu konferencie sa dozviete meno víťaza vynovenej súťaže HOTELIER ROKA. Po náročnom dni sme pre vás pripravili party v Happy Ende.

Už čoskoro vám predstavíme odborníkov a informácie, s ktorými vás oboznámia na Jesennom stretnutí hotelierov 2017.

Tešíme sa na vás v hoteli Grand v Jasnej.

  ◊  

 

◊ Registrácia 

Registrujte sa hneď na stránke konferencie.hnonline.sk/HORECAJES2017 a zabezpečte si tak množstvo odborných informácií a inšpirácií! 

Účastnícky poplatok 228 EUR s DPH, pre členov ZHR SR platí zľavnená cena vo výške 118,80 EUR s DPH!

Členovia ZHR SR si môžu uplatniť zľavový kód "ZHRSR" v registračnom formulári v sekcii Zľavy.

◊ Informácie pre vystavovateľov

Ak máte záujem o vystavovateľské miesto na Jesennom stretnutí hotelierov a HORECA konferencii 2017, kontaktujte Vierku Kubalíkovú (MAFRA Slovakia) na telefónom čísle 0918 824 320, prípadne na emailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Ako každý rok, máte možnosť prezentovať svoje produkty a venovať ich ako ceny do TOMBOLY. Tombola je súčasťou programu. Záujem o venovanie ceny zašlite na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Vystavovateľská objednávka (na stiahnutie)

◊ Ubytovanie

Hotel Grand****, Jasná

Registrácia ubytovania cez FORMULÁR (stiahnete TU) – vyplňte formulár a zašlite na emailový kontakt Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., po odoslaní budete kontaktovaný rezervačným oddelením hotela.

 Single izba Mountain: 70€

 Double izba Mountain: 80€

Cena ubytovania zahŕňa:

  • Uvedené ceny sú za noc a izbu, vrátane raňajok formou bufetu, 20% DPH, Wifi pripojenia
  • 3-hodinový vstup do wellness a fitness centra 1-krát za pobytový deň
  • Papuče a župan na izbách pre ubytovaných hostí
  • Gopass kartu grátis v prípade záujmu
  • Parkovanie

Cena ubytovania nezahŕňa:

  • Miestny poplatok 1 € (osoba od 15 do 62 rokov)

 

 

waiter-1497281

 

 

Aké výhody prináša duálne vzdelávanie a o čo vlastne ide? 

  

Prečítajte si viac. 

 

Radi Vám poradíme osobne.