Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - erdo s.r.o.

Sme dynamická marketingová agentúra výlučne pre HORECA segment zložená zo špecialistov z jednotlivých odborov. Spojili sme vášeň k hoteliérstvu s vášňou k marketingu. Vďaka našim bohatým skúsenostiam, znalostiam a šikovne nastaveným riešeniam pomáhame klientom zvyšovať priame rezervácie, získavať a udržiavať si zákazníkov a budovať vzťahy s nimi.

Oblasti činnosti:

Web dizajn / webové stránky

Vytvárame jedinečný a funkčný web dizajn. Poradíme ako si pomocou správnych webových riešení, nastavení a webovej analytike zvýšite váš úspech, získate viac potenciálnych klientov a zabezpečíte si opakované návštevy.

Grafika a kreatíva 

Vytvárame celkovú identitu a podporujeme nákupné impulzy zákazníkov. Všetky hotelové tlačoviny vytvárame tak, aby vizuálne aj textovo čo najlepšie podporili predaj hotelových služieb a produktov.

Online marketing

Záleží nám na tom, aby sa cez online reklamu dostala cieľová skupina na váš web. Navrhneme vhodnú formu online marketingu, od správy sociálnych médií, AdWords a e-mail marketingu.

Školenia a konzultácie

Realizujeme vynikajúce školenia pre úseky recepcie, housekeeping a obchodu a marketingu. Prinášame odborné prevádzkové postupy na zabezpečenie maximálnej podpory hotelového biznisu.

erdo s.r.o.

Rajecká cesta 17, 010 01 Žilina

www.erdo.sk

Kontaktná osoba: Ing. Erik Donko,

erik.donko@erdo.sk, 0911 508 501