Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - PROBUGAS a.s.

Spoločnosť PROBUGAS patrí medzi najväčších dodávateľov propánu a propán-butánu na slovenskom trhu s dlhoročnou tradíciou. Svojou profesionalitou a inovatívnym prístupom zaručuje kvalitné a rýchle dodávky plynu v rámci celého Slovenska.

bg-produkty-lpgPropán a propán-bután s úspechom nahrádzajú pevné palivá: uhlie, drevo, drevené uhlie atď., ktoré produkujú prach, špinu a dym. Významne prispievajú k zlepšeniu kvality ovzdušia. Dokonca aj v porovnaní s elektrinou, a o to viac s benzínom, môžu byť pre životné prostredie oveľa prijateľnejším variantom. Propán a propán-bután sú čisto horiace palivá. Preto sa môžu využívať dokonca aj v priamom kontakte s potravinami. Sú netoxické a nekontaminujú spodné vody ani pôdu. Zmiešané so vzduchom dávajú po zapálení horúci plameň a jeho teplota sadá dobre ovládať. Sú prenosné, nezávislé na distribučných sieťach potrubí alebo plynovodov. To umožňuje ich využitie rovnako v mestských sídlach ako i v odľahlých oblastiach.

Aktívni sme aj pri predaji plynových spotrebičov prostredníctvom nášho internetového obchodu, kde si naši zákazníci môžu vybrať zo širokého sortimentu.

Neustále sa snažíme naším zákazníkom poskytovať kvalitné a hlavne inovatívne produkty. Takým je aj naša služba Probucard, vďaka ktorej je možná prestavba auta na LPG formou bezúročnej pôžičky.

bg-produkty-flasePoskytujeme kvalitné služby a kvalitné produkty za primeranú cenu. Dodržiavame všetky pravidlá podnikania na základe platnej legislatívy a odmietame konať tak, aby sme sa nezákonne obohacovali na úkor našich konkurentov.

Neustále hľadáme nové využitia pre LPG, lebo veríme, že sa jedná o ekologicky nezávadný a naďalej veľmi perspektívny zdroj energie.

Naša vízia: Chceme patriť k stredoeurópskym lídrom v dodávkach LPG pre firmy a domácnosti!

 

 

 

 

 

 

PROBUGAS a.s.

PROBUGAS a.s.

Adresa:

Miletičova 23

821 09 Bratislava

Web:

www.probugas.sk

www.probucard.sk

 

Kontaktná osoba:

kontaktna osoba

Jana Rydlová

Manažér pre rozvoj obchodu

Tel.: 0911-748 608

E-mail: jana.rydlova@probugas.sk