Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Dodávateľ - Pivovary Topvar, a. s.

kto-sme- foto2-original

Sme pivovarníckou spoločnosťou, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície varenia a konzumácie piva na Slovensku. Naše pivné značky prinášajú osvieženie a zážitky tisícom ľudí v celej krajine.

Podieľame sa na podpore a rozvíjaní tradície a ctíme si uchovávanie remeselnej zručnosti pivných sládkov a výroby špičkového piva z vysoko kvalitných prírodných surovín. Naše pivné portfólio nás na Slovensku svojím rozsahom a pestrosťou zaraďuje na vedúce miesto. V pivovare Šariš sa varí pivo od roku 1967. Nachádza v malebnom prostredí Veľkého Šariša na východnom Slovensku. Neustále investujeme do rozvoja technológií a pracujeme na špičkovej kvalite výroby piva. Kvalita našich pív je vysoko cenená a získali sme za ňu už desiatky hodnotných ocenení.

 Do nášho portfólia patria značky: Šariš, Topvar, Smädný mních, Velkopopovicky Kozel, Pilsner Urquell, Gambrinus, Excelent, Radegast, nealkoholické pivo Birell a cider Kingswood.

 

Sme súčasťou pivovarníckej spoločnosti SABMiller plc

kto-sme-original

SABMiller plc zamestnáva viac ako 70 000 zamestnancov vo viac ako 80 krajinách sveta, od Austrálie cez Zambiu, od Kolumbie cez Českú republiku a Juhoafrickej republiky cez USA. SABMiller plc je druhým najväčším výrobcom piva na svete a každý deň každú minútu predá viac ako 140 000 fliaš piva.

Vyrába viac ako 200 pivných značiek, medzi ktoré patria aj medzinárodne uznávané pivá, ako sú Peroni Nastro Azzurro, Pilsner Urquell, Miller Genuine Draft a Grolsch. Viac informácií nájdete tu.

 

 

 Keď sa bude dariť nám, bude sa dariť aj prostrediu okolo nás

prosperita-original

V našej spoločnosti pracujeme tak, aby sme zlepšovali životné podmienky a budovali lokálne komunity, v ktorých pôsobíme. Súčasťou našej stratégie je zodpovedné podnikanie, pri ktorom sa zameriavame na päť oblastí, zakotvených v programe trvalo udržateľného rozvoja Prosperita . Sme členmi profesijných organizácií, ktoré sa podieľajú na zvyšovaní kvality podnikateľského prostredia a rozvíjaní princípov zodpovedného podnikania.

Pivovary Topvar, a. s.

Generálne riaditeľstvo 

Pivovary Topvar, a. s.

Vajnorská 100/A, 831 04 Bratislava

Tel.:  +421-2-67 286 111

Fax: +421- 2 67 286 200

E-mail: topvar@topvar.sabmiller.com  

 

Pivovar Šariš (výrobný závod)

Pivovary Topvar, a. s.

Odštepný závod Pivovar Šariš

Pivovarská 9, 082 21 Šariš

Tel.: +421-51-77 72 111

Fax: +421-51-77 72 110

E-mail: topvar@topvar.sabmiller.com

 

Web: www.pivovarytopvar.sk