Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Crowne Plaza Bratislava- miesto stretnutí života

Nocna-001Crowne Plaza Bratislava je luxusný hotel priamo v srdci Bratislavy. Spája vynikajúcu polohu, komfortné ubytovanie, moderné konferenčné priestory a prvotriednu kuchyňu. Hotel je situovaný v centre mesta s výhľadom na Prezidentský palác, len niekoľko minút chôdze od historického centra a Bratislavského hradu.

Ako jeden z najväčších konferenčných hotelov v Bratislave ponúka  jedinečné priestory a výnimočné osobné služby priamo v centre mesta, len 35 minút cesty autom z medzinárodného letiska vo Viedni.

5324D030-001Bratislavská Crowne Plaza získala v konkurencii spomedzi viac ako 93 hotelov v regióne Európy, Stredného východu a Afriky (EMEA) ocenenie v kategórii Najlepší hotel Crowne Plaza za rok 2010.Crowne Plaza Bratislava patrí do portfólia hotelierskej skupiny Best Hotel Properties, a.s.

Hotel ponúka ubytovanie v 224 komfortných izbách a apartmánoch. K dispozícii je 14 konferenčných miestností s rozlohou viac ako 1200 m², ktoré sú vybavené najmodernejšou technikou a vysokorýchlostným internetom.

3-001Stravovanie v Crowne Plaza Bratislava je pre hostí nezabudnuteľným zážitkom, kulinárske špeciality našej reštaurácie nadmieru splnia vaše očakávania. Sme hrdí na to, že ako prvý hotel v Bratislave prezentujeme  novú ponuku s najmenším počtom alergénov!  Á la carte menu v reštaurácii “Fresh!” vychádza z bezlepkových jedál prepojených s klasikou a medzinárodnou kuchyňou.

CP3-001Komplexná starostlivosť o telo, cieľovo zamerané tréningové programy, masáže, sauna a bazén sú v ponuke Zion Spa. Je to jedinečný hotelový produkt, ktorý svojou originalitou vytvára miesto na stretnutie a zábavu, MIESTO STRETNUTÍ A ŽIVOTA.

Viac o hoteli a jeho ponuke nájdete na http://crowneplaza.sk/sk/. 

1-001

 

waiter-1497281

 

 

Aké výhody prináša duálne vzdelávanie a o čo vlastne ide? 

  

Prečítajte si viac. 

 

Radi Vám poradíme osobne.