Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Hotel Devín****

Hotel Devín je chránenou pamiatkou, dielom renomovaného architekta prof. Emila Belluša a jednou z najznámejších budov funkcionalistického obdobia.

devin exterior night 2V rokoch 2011 – 2012 prešiel hotel komplexnou obnovou, ktorej cieľom bolo nadviazať na tradíciu prominentného hotela v centre Bratislavy a citlivo obnoviť priestory hotela v súlade s jeho pôvodným charakterom.

"Sme nezávislý hotel hlboko spätý s Bratislavou a obyvateľmi Bratislavy. Pri výbere dizajnu interiérov hotela sme sa zamerali na využitie takých prvkov, ktoré sú v súlade s pôvodným konceptom a ktoré podčiarknu jeho špecifický charakter. Ctíme tradíciu, poctivú prácu a konzervatívne hodnoty, ktoré sú nadčasové a prežívajú mnohé generácie. Túto svoju filozofiu chceme pretaviť aj do vzťahu k našim hosťom – budeme im naďalej ponúkať tradičnú slovenskú a bratislavskú pohostinnosť. Je pre nás cťou vítať každého jedného hosťa, ktorý vstúpi do Hotela Devín. Hotel Devín je špeciálnym miestom stretnutí už od svojho otvorenia v roku 1954. Tradičný vzhľad a elegantný štýl robí z každej návštevy Hotela Devín udalosť.

devin bazen 2Okrem pohodlného ubytovania v elegantných izbách, ponúkame hosťom aj možnosť využívať naše plne vybavené konferenčné priestory, reštauračné a cateringové služby ako aj služby relax centra.
Spa centrum Hotela Devín ponúka výborné možnosti na oddych, ako aj aktívny športový zážitok. Krytý vyhrievaný bazén s protiprúdom môže byť skvelým začiatkom vášho dňa. Suchá, parná sauna a veľký oddychový priestor sú pre našich hostí skvelou oázou pokoja."

devin pork medallions

Reštaurácia hotela Devín je vďaka svojej vynikajúcej kuchyni uvedená v sprievodcovi Gault Millau. Jej čaro sa skrýva v kombinácii noblesy a tradície s kulinárskymi špecialitami, obohatenými o zaujímavé a moderné chute.

Izby a apartmány s exkluzívnym výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad, elegantná Francúzska reštaurácia, intímne Spa centrum, tradičné thajské masáže a konferenčné priestory pre firemné a súkromné podujatia. To všetko môžete zažiť v hoteli s pravou atmosférou starej Bratislavy.

Viac o hoteli a jeho ponuke nájdete na www.hoteldevin.sk 

devin double 2x devin congres 5 devin executive 1 

 

 

waiter-1497281

 

 

Aké výhody prináša duálne vzdelávanie a o čo vlastne ide? 

  

Prečítajte si viac. 

 

Radi Vám poradíme osobne.