Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Skrytá kategória

Hotel Zelená Lagúna****

V novembri sa ku kolegom hotelierom v zväze pridal i Hotel Zelená Lagúna**** v Kvakovciach na Domaši 

 

apartmánové domy

Hotel Zelená Lagúna sa nachádza na brehu jednej z najčistejších vodných plôch Slovenska, vodnej nádrže Veľká Domaša. Výnimočná poloha a jedinečná architektúra hotela vám poskytne nezabudnuteľný zážitok z rodinnej dovolenky, svadby či oslavy. Harmonické prostredie v objatí voňavých lesov je tiež dokonalým prostredím pre obchodné stretnutia, konferencie a teambuildingy. Doprajte si dokonalý zážitok z harmónie.

 

restaurant 01    PA 9 izba LUX 01

 www.zelenalaguna.sk

Crowne Plaza Bratislava- miesto stretnutí života

Nocna-001Crowne Plaza Bratislava je luxusný hotel priamo v srdci Bratislavy. Spája vynikajúcu polohu, komfortné ubytovanie, moderné konferenčné priestory a prvotriednu kuchyňu. Hotel je situovaný v centre mesta s výhľadom na Prezidentský palác, len niekoľko minút chôdze od historického centra a Bratislavského hradu.

Ako jeden z najväčších konferenčných hotelov v Bratislave ponúka  jedinečné priestory a výnimočné osobné služby priamo v centre mesta, len 35 minút cesty autom z medzinárodného letiska vo Viedni.

5324D030-001Bratislavská Crowne Plaza získala v konkurencii spomedzi viac ako 93 hotelov v regióne Európy, Stredného východu a Afriky (EMEA) ocenenie v kategórii Najlepší hotel Crowne Plaza za rok 2010.Crowne Plaza Bratislava patrí do portfólia hotelierskej skupiny Best Hotel Properties, a.s.

Hotel ponúka ubytovanie v 224 komfortných izbách a apartmánoch. K dispozícii je 14 konferenčných miestností s rozlohou viac ako 1200 m², ktoré sú vybavené najmodernejšou technikou a vysokorýchlostným internetom.

3-001Stravovanie v Crowne Plaza Bratislava je pre hostí nezabudnuteľným zážitkom, kulinárske špeciality našej reštaurácie nadmieru splnia vaše očakávania. Sme hrdí na to, že ako prvý hotel v Bratislave prezentujeme  novú ponuku s najmenším počtom alergénov!  Á la carte menu v reštaurácii “Fresh!” vychádza z bezlepkových jedál prepojených s klasikou a medzinárodnou kuchyňou.

CP3-001Komplexná starostlivosť o telo, cieľovo zamerané tréningové programy, masáže, sauna a bazén sú v ponuke Zion Spa. Je to jedinečný hotelový produkt, ktorý svojou originalitou vytvára miesto na stretnutie a zábavu, MIESTO STRETNUTÍ A ŽIVOTA.

Viac o hoteli a jeho ponuke nájdete na http://crowneplaza.sk/sk/. 

1-001

Hotel Mamaison****

Mamaison Residence Šulekova je 4 hviezdičkový hotel, ktorý pozostáva z 32 priestranných apartmánov exkluzívne navrhnutých londýnsko-pražskou spoločnosť Jestico + Whiles.

SUL deluxe apartment terrace castle view3Hotel je ideálny na krátkodobé aj dlhodobé pobyty, ponúka skvelé zázemie nielen pre rodiny, ale aj klientelu z oblasti rekreačnej a pracovnej turistiky, vrátane servírovaných raňajok do izieb, fitnescentra a fínskej sauny.

V apartmánoch sa nachádzajú kuchynské linky s jedálenskými stolmi a obývačkou. Samozrejmosťou je hotelové parkovisko.

Business Class Suite 01

Hotel je situovaný v centre mesta Bratislava v mestskej časti Staré Mesto, historická časť Palisády. Na Hodžovo námestie (uzol MHD), kde sa nachádza Prezidentský palác, sa dostanete pokojnou chôdzou do 10 minút.

Časť Palisády je známa svojimi rezidenčnými vilami a pokojnou atmosférou aj napriek tomu, že sa nachádza v úplnom centre Bratislavy. Bratislavsky hrad rovnako ako pamätník Slavín sa nachádzajú 5 až 10 minút od hotela.

Viac informácií o hoteli a jeho ponuke sa dozviete na www.mamaison.com/sk/bratislava-sulekova

Business Class Suite 2 Entrance Lobby 

Fitness room Breakfast Business Class Suite 04

Hotel Set****

HOTEL SET je malý útulný hotel s vôňou čaju, kde nie ste číslo izby, ale milý hosť.

J. Suite small 2013Poloha: Hotel sa nachádza hneď vedľa zimného štadióna Ondreja Nepelu a je prepojený s Národným tenisovým centrom NTC.  Polus City Center a obchodné centrum Centrál sú vzdialené len 600 metrov od hotela. Do centra Bratislavy sa dostanete za 10 minút.

Izby: Pre hostí sú pripravené klimatizované izby s trezorom, mini barom, Wi-Fi internetom zdarma v celom objekte a LCD TV s medzinárodnými kanálmi. Kúpeľne sú vybavené sprchou alebo vaňou, ale aj sušičom vlasov. Väčšina izieb má balkón alebo terasu.

Hotel SET salonik Atrium sedenie U

Reštaurácia: V reštaurácií Tearoom sú podávané bohaté bufetové raňajky a jedlá slovenskej aj medzinárodnej kuchyne. V ponuke je denné menu a v letných mesiacoch i vonkajšia terasa.

O hoteli hovoria i početné ocenenia, ktoré dosiahol:

3. miesto Hotel roka 2006 Zväz Hotelov a reštauracii Slovenska
3. miesto Hotel roka 2007 Zväz Hotelov a reštauracii Slovenska
Hotel roka 2008 - Best quality award Connex
Hotel roka 2010 - Best quality award Connex
Travelers Choice 2013 (Tripadvisor)
Travelers Choice 2014 (tripadvisor)

Viac informácií o hoteli a jeho ponuke nájdete na www.hotelset.sk.

  Double room 2013 small terasa-ranajky Single room small 2013

Hotel Devín****

Hotel Devín je chránenou pamiatkou, dielom renomovaného architekta prof. Emila Belluša a jednou z najznámejších budov funkcionalistického obdobia.

devin exterior night 2V rokoch 2011 – 2012 prešiel hotel komplexnou obnovou, ktorej cieľom bolo nadviazať na tradíciu prominentného hotela v centre Bratislavy a citlivo obnoviť priestory hotela v súlade s jeho pôvodným charakterom.

"Sme nezávislý hotel hlboko spätý s Bratislavou a obyvateľmi Bratislavy. Pri výbere dizajnu interiérov hotela sme sa zamerali na využitie takých prvkov, ktoré sú v súlade s pôvodným konceptom a ktoré podčiarknu jeho špecifický charakter. Ctíme tradíciu, poctivú prácu a konzervatívne hodnoty, ktoré sú nadčasové a prežívajú mnohé generácie. Túto svoju filozofiu chceme pretaviť aj do vzťahu k našim hosťom – budeme im naďalej ponúkať tradičnú slovenskú a bratislavskú pohostinnosť. Je pre nás cťou vítať každého jedného hosťa, ktorý vstúpi do Hotela Devín. Hotel Devín je špeciálnym miestom stretnutí už od svojho otvorenia v roku 1954. Tradičný vzhľad a elegantný štýl robí z každej návštevy Hotela Devín udalosť.

devin bazen 2Okrem pohodlného ubytovania v elegantných izbách, ponúkame hosťom aj možnosť využívať naše plne vybavené konferenčné priestory, reštauračné a cateringové služby ako aj služby relax centra.
Spa centrum Hotela Devín ponúka výborné možnosti na oddych, ako aj aktívny športový zážitok. Krytý vyhrievaný bazén s protiprúdom môže byť skvelým začiatkom vášho dňa. Suchá, parná sauna a veľký oddychový priestor sú pre našich hostí skvelou oázou pokoja."

devin pork medallions

Reštaurácia hotela Devín je vďaka svojej vynikajúcej kuchyni uvedená v sprievodcovi Gault Millau. Jej čaro sa skrýva v kombinácii noblesy a tradície s kulinárskymi špecialitami, obohatenými o zaujímavé a moderné chute.

Izby a apartmány s exkluzívnym výhľadom na Dunaj a Bratislavský hrad, elegantná Francúzska reštaurácia, intímne Spa centrum, tradičné thajské masáže a konferenčné priestory pre firemné a súkromné podujatia. To všetko môžete zažiť v hoteli s pravou atmosférou starej Bratislavy.

Viac o hoteli a jeho ponuke nájdete na www.hoteldevin.sk 

devin double 2x devin congres 5 devin executive 1 

 

 

waiter-1497281

 

 

Aké výhody prináša duálne vzdelávanie a o čo vlastne ide? 

  

Prečítajte si viac. 

 

Radi Vám poradíme osobne.