Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Predstavenie rečníkov konferencie

st t Palko 2 

František Palko 

 

štátny tajomník

Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR

   

Fotografia0036

 

Andrej Malachovský

 

Ekonomická fakulta, Univerzita Mateja Bela vedúci Katedry cestovného ruchu a spoločného stravovania, 

Banská Bystrica

   

IMG 8536 pp 

Marek Harbuľák

 

generálny sekretár

Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

 

 

Obrázok1

 

Andrea Dávidová

Client Partner

pracuje v oblasti marketingového prieskumu, v TNS Slovakia od roku 2007. Začínala ako project executive, neskôr ako project manager, náplňou jej práce bolo aj štatistické spracovanie dát, čo jej poskytuje predpoklady pre komplexné pochopenie kvantitatívneho prieskumu. 

V súčasnosti je zodpovedná za manažment projektov – od tvorby dizajnu až po záverečné správy, prezentácie a vedenie workshopov.

Ako Client Partner pre sektor financie a automotive je tiež zodpovedná za obchod a vedenie sektora. Je partnerom v diskusii s klientmi v oblasti stratégie značky, komunikácie, retencie klientov ako aj v oblasti inovácií produktov.

jan-sifra-001

 

Ján Šifra

 

marketér

 

 

  

Radka-Telyckova 1-001

 

Radka Telyčková

 

Managing Director

Smart H.E.R.O.

  

 

Matt Welle

 

Matthijs Welle

 

Mr Valtr and Mr Welle were part of the pre-opening team at The Emblem hotel. By the time the hotel opened in September 2013, they had built a custom built tablet based PMS, website, booking engine and a clear online and social media strategy. The aim has been to develop a hotel that drives its business almost entirely through online channels, by building a strong web-reputation.

After The Emblem project the built PMS system and booking engine have been developed further and is now implemented in 7 hotels in the Czech Republic, helping innovation and improved online presence 

1335-12439673009u9Z

 

Prezident Zväzu hotelov a reštaurácií SR

 

dozvieme sa 13.5.2014

zoznam kandidátov do predsatvenstva nájdete v sekcii Valné zhromaždenie

 

 

Kamil Kubánek

 

Chief operating officer, Marketing director at Carrefour Slovakia, Retail Value Stores

 Board Member at the Retail Value Store, companies which operate hypermarket CARREFOUR in Slovakia. Mr. Kubanek is responsible for operations of super and hypermarkets, new stores opening and marketing. 

Trend HoReCa Manazment 2014 Robert Vincze foto

 

Róbert Vincze

vedúci odboru kongresového turizmu Slovak Convention Bureau 

Slovenská agentúra pre cestovný ruch

Robert Vincze ukončil v roku 2004 štúdium na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave. Absolvoval kurzy na Stanford University a University of Pennsylvania, školenia projektového riadenia IPMA a Prince2, stáže v spoločnostiach PPA Control, Electricidade de Portugal, bitmedia e-learning solutions-SIEMENS, Cyprus Telecommunication Authority. Pôsobil vo viacerých krajinách EÚ. Pracoval pre spoločnosti Procter&Gamble, MIS Consulting, First Data.

Od roku 2012 pôsobí v Slovenskej agentúre pre cestovný ruch. Viedol odbor implementácie a monitorovania projektov EÚ. V rámci Operačného programu konkurencieschopnosť a hospodársky rast, prioritnej osi 3 – Cestovný ruch, opatrenia 3.1 odbor implementoval a monitoroval projekty v celkovej hodnote cez 195 mil. EUR. Aktuálne je zodpovedný za odbor kongresového turizmu a združenie Slovak Convention Bureau, verejno-súkromné združenie subjektov pôsobiacich v segmente MICE pod záštitou Slovenskej agentúry pre cestovný ruch.

michal remper

 Michal Remper

Product Sales Specialist, CCIE #8151, Cisco Slovakia

V spoločnosti Cisco pracuje od roku 2000, začínal na pozícii systémového inžiniera. Od roku 2010 zastáva pozíciu produktového špecialistu pre mobilné a bezpečnostné technológie.

V roku 1993 absolvoval Katedru automatizácie silnoprúdových zariadení na Fakulte elektrotechniky Technickej univerzite v Košiciach. Svoju kariéru odštartoval ako systémový inžinier  v hardvérovej divízii spoločnosti Softip, s.r.o. v Banskej Bystricu, kde neskôr viedol divíziu dátových komunikácií.

 

 

waiter-1497281

 

 

Aké výhody prináša duálne vzdelávanie a o čo vlastne ide? 

  

Prečítajte si viac. 

 

Radi Vám poradíme osobne.