Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Pre členov

Pozvánka: "Ako nezabíjať inovácie reguláciami?"

19.6.2018 - Medzinárodná konferencia „Ako nezabíjať inovácie reguláciami“, ktorá sa bude venovať práve budúcnosti zdieľanej ekonomiky na Slovensku. V dvoch paneloch budú diskutovať poprední slovenskí a zahraniční experti. 

Pozvánka na Roadshow - program

Ste majiteľom, prevádzkovateľom alebo manažérom reštaurácie alebo ubytovacieho zariadenia? Chcete sa dozvedieť aktuálne informácie o novej legislatíve a ako sa s ňou vysporiadať? Chcete vedieť viac o našich aktivitách, čo robíme pre zlepšenia podnikania v branži? Príďte na našu Roadshow, 20.6.2018 do hotela Holiday Inn v Žiline a dozviete množstvo aktuálnych informácií z branže. Účasť je bezplatná.

Ako uplatňovať výnimky pri nových príplatkoch - pomôcka

Na základe podnetu, ktorý v mene zväzu (asociácie) vypracovala JUDr. Dagmar Zukalová Vám zasielame usmernenie Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR.

Stretnutia s predsedom NR SR Andrejom Dankom k opatreniam na podporu CR

Bratislava, 30.5.2018 - Na pozvanie predsedu NR SR Andreja Danka sa v stredu 30. mája konalo stretnutie a pracovný obed so zástupcami cestovného ruchu na Bratislavskom hrade. Predseda NR SR prezentoval na stretnutí opatrenia, ktoré strana SNS v krátkom čase predloží do legislatívneho procesu. Ide o návrh na zníženie sadzby DPH na ubytovacie služby na 10% a zavedenie tzv. rekreačných poukážok.

 

waiter-1497281

 

 

Aké výhody prináša duálne vzdelávanie a o čo vlastne ide? 

  

Prečítajte si viac. 

 

Radi Vám poradíme osobne.