Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Pozvánka na školenie GDPR

Nerobte si starosti s GDPR, my Vás na to pripravíme.

Zväz v spolupráci s expertmi a dodávateľmi informačných systémov z branže,  v spolupráci s AK Semančín &  partners pripravuje pre Vás školenia a manuál na aplikovanie do Vašich prevádzok.

Pre efektívnejšiu prípravu seminárov Vás chceme požiadať o indikatívny výber termínu a miesta, ktorý Vám vyhovuje. Na seminár sa môžete prihlásiť tu.
 
Termíny seminárov:

10. mája 2018 v Bratislave

11. mája 2018 v Banskej Bystrici

18. maja 2018 v Košiciach

Zároveň Vás prosíme o vyplnenie krátkeho dotazníka k spracovaniu osobných údajov vo Vašom zariadení, ktorý poslúži ako podklad k spracovaniu manuálu pre Vašu prevádzku. Údaje v ňom sú dôverné a budú spracúvané len zväzom pre účely vypracovania manuálu. Vyplnený dotazník Vás prosíme zaslať na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. do 21.4.2018.

Na seminári Vám vysvetlím celý manuál  spracovaný expertmi z branže, ktorý je špeciálne určený pre potreby hotelov, penziónov či reštaurácií. Naučíme Vás a vysvetlíme všetko potrebné, aby ste boli v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov.

Pozn.: ďalšie informácie o mieste a čase konania ako aj ďalšie organizačné informácie budú zaslané všetkým členom, ktorí sa predbežne registrovali na seminár.

 

 

waiter-1497281

 

 

Aké výhody prináša duálne vzdelávanie a o čo vlastne ide? 

  

Prečítajte si viac. 

 

Radi Vám poradíme osobne.