Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

PRIESKUM: hotelová distribúcia

Obraciame sa na členov ZHR SR so žiadosťou o zapojenie sa do európskeho prieskumu, ktorý iniciovala hotelová branža v Európe na tému distribúcie (online aj offline).

Prieskum realizuje  HOTREC (európske združenie národných asociácií hoteloch, reštaurácií a kaviarní, ktorého členom je aj ZHR SR), v spolupráci s univerzitou HES-SO Valais zo Švajčiarska.  

Tento prieskum v oblasti distribúcie je tretí v poradí, nadväzuje na už realizované prieskumy z rokov 2014 a 2016.

Výstupy z prieskumu budú využiteľné na národnej úrovni ale predovšetkým budú nápomocné na európskej úrovni pri snahe HOTRECu presadiť férové podmienky, väčšiu mieru nezávislosti a manévrovania európskych ale aj slovenských hotelierov na trhu v oblasti hotelovej distribúcie, predovšetkým pri dominantnej pozícii online cestovných agentúr (OTA) na trhu.

Do prieskumu sa zapojíte kliknutím na tento prelink.

Zodpovedanie prieskumu Vám zaberie približne 10 minút. Vďaka Vašim odpovediam získame veľmi dôležité informácie a dáta pre našu branžu. Krátke zhrnutie výsledkov bude zaslané každému, kto prejaví záujem, v priebehu leta 2018 a to formou emailu.

Hotelové siete  môžu odovzdať agregované dáta pre niekoľko zariadení spolu. V prípade záujmu o takúto možnosť, prosím kontaktujte mailom  Dr. Roland Schegg (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.).

Všetky dáta a informácie budú použité len na štatistické spracovanie a nebude možné z nich selektovať akékoľvek informácie o osobe či zariadení z dôvodu agregovania dát.

Vopred Vám ďakujeme za Váš čas a zapojenie sa do prieskumu.

Upravený termín na zapojenie sa do prieskumu je do 5. marca 2018.

 

waiter-1497281

 

 

Aké výhody prináša duálne vzdelávanie a o čo vlastne ide? 

  

Prečítajte si viac. 

 

Radi Vám poradíme osobne.