Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Nominácie do maturitných komisií 2017

Vážení členovia zväzu,
 
podľa § 80 ods. 6 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) májú profesijné organizácie vecne príslušné k skupinám odborov:
                    •         63 Ekonomika a organizácia, obchod a služby
                    •         64 Ekonomika a organizácia, obchod a služby II

kompetenciu nominovať svojich zástupcov do predmetových maturitných komisií pre odbornú zložku maturitnej skúšky. Zväz hotelov a reštaurácií SR zasiela tieto nominácie prostredníctvom Republikovej únie zamestnávateľov, ktorej je členom.

Nižšie nájdete tabuľku so zoznamami a termínmi maturitných komisií  stredných škôl, ktoré sú členmi ZHR SR. Zároveň si vás dovoľujeme v prípade záujmu požiadať o nominácie zástupcov do maturitných komisií (pre konkrétnu školu zo zoznamu). Jedným z hlavných cieľov zväzu je aktívne pôsobiť na kvalitu odbornej prípravy v študijných a učebných odborov na školách, ktoré pripravujú absolventov pre našu prax. Účasť na maturitných komisiách a spätná väzby z účasti v týchto komisiách výrazne pomôže v snahe zväzu pripravovať podklady pre skvalitnenie prípravy týchto žiakov.

Svoje nominácie môžete zaslať mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. (meno, funkcia, adresa, e-mail, tel. číslo) najneskôr do štvrtka 30.3.2017V prípade, že ste s niektorou z uvedených škôl v priamom kontakte, a medzičasom ste potvrdili svoju účasť v maturitnej komisii, požiadame vás o zaslanie tejto informácie, takisto na mailovú adresu sekretariátu.

Zoznam škôl a maturitných komisií 
 

 

waiter-1497281

 

 

Aké výhody prináša duálne vzdelávanie a o čo vlastne ide? 

  

Prečítajte si viac. 

 

Radi Vám poradíme osobne.