Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Prezentujeme nových Garantovaných dodávateľov ZHR SR

Prezentujeme nových Garantovaných dodávateľov ZHR SR. 

logo oficial teslux

 

TESLUX  je česko-slovenský výrobca a dodávateľ LED osvetlenia, ktorý pôsobí na trhu 6 rokov. Špecializujeme sa na odborné služby v elektrotechnickom odvetví a zameriavame sa na moderné riešenie verejného, priemyselného a kancelárskeho osvetlenia, ako i osvetlenia hotelov, bytových a nebytových priestorov.

Prečítajte si viac.       

HRS Logo Hospitality Retail Systems CS3

 

 

 

 

Spoločnosť HRS - Hospitality and Retail Systems je novým Garantovaným dodávateľom ZHRSR. HRS - Hospitality and Retail Systems, je najväčším dodávateľom IT riešení pre hotely a reštaurácie Opera, Fidelio, Micros a Materials Control s výhradným zastúpením pre strednú Európu, pobalstské krajiny, Rusko a krajiny SNŠ a stará sa o viac ako 2000 klientov. V súčasnosti poskytuje riešenia v 20 krajinách. 

Prečítajte si viac.

Logo husqvarna

 

 

 

Spoločnosť HUSQVARNA Česko je novým Garantovaným dodávateľom ZHRSR. Husqvarna Group je vedúcou svetovou autoritou vo výrobe strojov a techniky pre údržbu záhrad, parkov a lesov. Jej portfóliu dominujú prémiové značky Husqvarna a Gardena. Tradičná švédska značka Husqvarna vyniká širokým sortimentom benzínových a akumulátorových strojov ako sú: reťazové píly, kosačky, záhradné traktory, krovinorezy, robotické kosačky a ďalšie. Spoločným meradlom pre všetky výrobky Husqvarna a Gardena je vysoká kvalita, inovácie, inteligentné riešenia, nezameniteľný dizajn a snaha vyhovieť požiadavkám užívateľov na bezpečnosť a komfort pri práci. 

Prečítajte si viac.

UNILAM            

 

 

 Spoločnosť UNILAM je novým Garantovaným dodávateľom ZHRSR. UniLam s.r.o. je zákazkový výrobca sklolaminátových výrobkov pre slovenský a zahraničný trh, ktorý ročne spracováva cca 25-30 ton polyesterových živíc.

Prečítajte si viac.

 

waiter-1497281

 

 

Aké výhody prináša duálne vzdelávanie a o čo vlastne ide? 

  

Prečítajte si viac. 

 

Radi Vám poradíme osobne.