Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Prezentujeme nových členov ZHR SR

Prezentujeme nových členov a Garantovaného dodávateľa ZHR SR. 

Nový Garantovaný dodávateľ ZHR SR  - GASTROSTAR s.r.o.

Logo

Spoločnosť Gastrostar bola založená v roku 2007 a zaoberá sa predajom chladených a mrazených potravín najvyššej kvality do segmentu HORECA. V roku 2011 sa stala jej obchodným partnerom firma KRÖSWANG, ktorá pôsobí na trhu už 37 rokov. „Našim cieľom je dodávať kvalitu a istotu do kuchyne. Jedlo je dôležité nielen na zachovanie života, ale môže predstavovať aj nesmierne potešenie,“ uviedol Peter Hazda. „Ďakujeme, že sme mohli vstúpiť do ZHR SR, hlavným dôvodom je dobrá myšlienka ZHR SR vytvoriť inštitút s rovnakými alebo podobnými problémami a názormi. Je veľmi dôležite si jednotlivé informácie odovzdávať a podeliť sa s nimi, poprípade hľadať riešenia a byť si nápomocní. Samozrejme chceme byť bližšie k našim zákazníkom a venovať sa im aj pomocou ZHR SR . Našou prioritou je 100% kvalita tovaru a služieb, ktoré ponúkame zákazníkovi,“ doplnil Peter Hazda.

Prečítajte si viac
 

Nový člen - Sheraton Bratislava Hotel*****

Hotel Sheraton Bratislava je súčasťou komplexu EUROVEA - mestskej štvrte v Bratislave, v jeho bezprostrednej blízkosti žije obchodné centrum s takmer 200 obchodmi, barmi a reštauráciami, rozsiahlym nábrežným parkom a promenádou. Neďaleko je nová  budova Slovenského národného divadla, ale vďaka ideálnej polohe je z hotela veľmi blízko aj do centra Starého mesta. „Zväz hotelov a reštaurácií je organizáciou, ktorej cieľom je podporovať svojich členov a obhajovať ich spoločné záujmy. Členmi sme sa stali ale aj z toho dôvodu, že sa tak stávame súčasťou organizácie cez ktorú môžeme pripomienkovať a tiež ovplyvňovať slovenskú legislatívu,“ uviedol Branislav Kačkovič. 

 

Nový člen - Hotel Roháč***

Hotel Roháč sa nachádza priamo na námestí v Trstenej, len päť kilometrov od hranice s Poľskom. Hotel ponúka ubytovanie v 14 štandardných izbách a v dvoch apartmánoch a jeho súčasťou je kongresová miestnosť, solárium, slovenská reštaurácia, ale aj pizzeria a herňa. Plusom hotela je mladý, dynamický a zohratý tím zamestnancov. Hostia sa aj so svojimi známymi radi vracajú, pretože personál je k nim veľmi pozorní a vychádza v ústrety každej ich požiadavke.  „O členstve sme uvažovali už dávnejšie,  z viacerých dôvodov. V prvom rade nás zaujíma problematika prevádzkovania hotelov na Slovensku. Sme otvorení novinkám a aktualitám zväzu, aj možnosti prezentácie v zahraničí, napríklad na veľtrhu v Kolíne. Ďalšou devízou práce ZHR  SR je pre nás zastupovanie pred spoločnosťami SLOVGRAM, SOZA a tiež riešenie sporných poplatkov s LITA,“ uviedla Daniela Zaťková z Hotela Roháč v Trstenej.  

 

Nový člen - Stredná odborná škola obchodu a služieb Trenčín

SOŠ obchodu a služieb v Trenčíne má dlhoročnú tradíciu. Jej prioritou je kvalitné vzdelávanie v moderných učebniach vybavených didaktickou technikou a praktická príprava v reálnych podmienkach. V súčasnosti škola spolupracuje s rôznymi partnermi, vďaka ktorým majú študenti možnosť získavať viac praktických skúseností, či už v slovenských alebo zahraničných hoteloch a obchodných prevádzkach.

 

waiter-1497281

 

 

Aké výhody prináša duálne vzdelávanie a o čo vlastne ide? 

  

Prečítajte si viac. 

 

Radi Vám poradíme osobne.