Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Informácie pre vystavovateľov - Jesenné stretnutie hotelierov 2016 a HORECA konferencia

Informácie pre vystavovateľov: 

V prípade, ak máte záujem o vystavovateľské miesto na konferencii Jesenné stretnutie hotelierov 2016 a HORECA konferencia, kontaktujte:

A5 text

Viera Kubalíková, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.0918 824 320.

 Záväzná objednávka 

Ubytovanie pre účastníkov je zabezpečené v Grand Hotel Bellevue**** v Hornom Smokovci.  

Hotel vybookovaný

Ďalšia možnosť ubytovania - HOTEL ATRIUM***

Jednolôžková izba – 65 EUR   Dvojlôžková izba – 90 EUR

V cene ubytovania sú raňajky. Detaily vašej rezervácie si pohodlne dohodnete priamo s hotelom, kontaktujte: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., tel.: +421 904 945 083 

Pri rezervácií uveďte, že ste účastníkom Jesenného stretnutia hotelierov 2016 a HORECA konferencie. 

 GRANDHOTEL**** Starý Smokovec 

Detaily vašej rezervácie si pohodlne dohodnete priamo s hotelom, kontaktujte: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., tel.: +421 44 290 13 39

Pri rezervácií uveďte, že ste účastníkom Jesenného stretnutia hotelierov 2016 a HORECA konferencie.

V prípade, ak máte akékoľvek problémy s ubytovaním, prosím kontaktujte Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.. Radi vám pomôžeme so zabezpečením ubytovania. 

TOMBOLA: Prezentujte svoje produkty, venujte ich ako ceny do tomboly. Tombola je súčasťou programu 19.10.2016. Záujem o venovanie ceny zašlite na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

 

 

waiter-1497281

 

 

Aké výhody prináša duálne vzdelávanie a o čo vlastne ide? 

  

Prečítajte si viac. 

 

Radi Vám poradíme osobne.