Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Best Western

Predávate ešte alebo ste už ÚSPEŠNÍ? –

- BEST WESTERN ako príklad ÚSPECHU 

 Trh je v neustálom pohybe. Neobvyklé, nezvyčajné podnikateľské zámery, zmenené očakávania hostí, noví, rôznorodí klienti, lepšie informovaní a sebavedomejší spotrebitelia – požiadavky kladené  na vás ako hoteliera sa menia stále v kratších časových odstupoch. Kto nie je aktuálny, na toho trh zabudne. Čo včera bolo ešte inovatívne a najnovším hitom, je už dnes samozrejmosťou a zajtra už bude minulosťou. Ivona Meissner, CEO spoločnosti Best Western Central Europe / Viedeň, vám ukáže na základe niekoľkých príkladov, kde a akými prostriedkami upútate vašich zákazníkov. Tiež ako vytvoríte kreatívnym konaním a množstvom nápadov nové špecifikum a získate cieľovú skupinu, po ktorej túžite, než len znížením cien.     

V praktickej časti vám Jana Hronská, majiteľka BEST WESTERN PLUS hotela Belassi / Bojnice, ponúkne mnohé užitočné tipy a rady zo sveta Best Western.

V nadväznosti na prednášku a praktickú časť vám obe odborníčky rady odpovedia na vaše otázky.   

 Meissner Ivona BestWesternCentralEurope CEOIvona Meissner je riaditeľkou a konateľkou spoločnosti Best Western Central Europe (BWCE).  

Pre Best Western, celosvetovo najväčšiu hotelovú skupinu súkromne a nezávisle vedených hotelov, pracuje od roku 2007. Po príchode do regionálnej organizácie BWCE zastávala pozíciu vedúcej oddelenia Member Service. 

Jej hlavnými úlohami bola starostlivosť o členské hotely (členské zhromaždenia, školenia, podpora pre rezervačný systém a revenue manažment), spoluúčasť na konštruovaní a zavedení interného programu k zabezpečeniu kvality hotelových štandardov, služieb a servisu „I Care“, ako aj akvizícia a začleňovanie nových hotelov.   

Svoju kariéru v hotelierstve a cestovnom ruchu začala v roku 1984 ako pracovníčka recepcie hotela Slovakia v Žiline. 

Neskôr pracovala na rôznych pozíciách v 4- a 5-hviezdičkových hotelov v Rakúsku v oddeleniach FO manažment, predaj a marketing ako aj vo vedení hotela.

 Ivona Meissner je delegátkou v európskych a medzinárodných grémiách BEST WESTERN. 

Ako skúsená odborníčka z oblasti hotelierstva prednáša a zúčastňuje sa na rôznych domácich i medzinárodných odborných konferenciách.

      

Informácie o spoločnosti Best Western / Best Western Central Europe (BWCE)

Best Western je s vyše 4 000 hotelmi vo viac ako 110 krajinách sveta celosvetovo najväčšou skupinou súkromných a nezávislých hotelov a najväčší tzv. „single brand“ v hotelierstve, ktorý zahrňuje tri kategórie BEST WESTERN®, BEST WESTERN PLUS® a BEST WESTERN PREMIER®. V Best Western hoteloch, v ktorých denne prenocujú státisíce hostí, sa spája srdečná pohostinnosť a typická regionálna atmosféra s medzinárodnými štandardmi celosvetovej hotelovej skupiny. Best Western Central Europe je regionálna servisná organizácia pre viac ako 70 hotelov  v 10 krajinách strednej a juhovýchodnej Európy ako Rakúsko, Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko, Slovinsko, Srbsko, Chorvátsko, Macedónsko, Čierna Hora a Kosovo. 

Pripojením sa k celosvetovo známej značke profitujú jednotlivé hotely z rozsiahlych marketingových a predajných aktivít pre všetky ich významné segmenty na trhu a cieľové skupiny. Best Western poskytuje najmodernejšie spôsoby predaja a komunikácie. Všetky hotely s možnosťou priamej rezervácie sú uvedené v elektronických distribučných kanáloch celosvetového rezervačného systému. Best Western disponuje vlastnou rezervačnou centrálou. Podporuje ďalšie vzdelávanie a nadobúdanie nových odborných poznatkov a vedomostí prostredníctvom Best Western International University. BEST WESTERN REWARDS® s viac ako 20 miliónmi členmi je jeden z najväčších a najúspešnejších vernostných programov na svete s množstvom benefít a atraktívnych odmien.

Kontakt: 

Best Western Central Europe

Bösendorferstrasse 5

1010 Viedeň, Rakúsko

Tel.: 0043-1-505 47 06

Fax: 0043-1-505 47 06 - 28

E-Mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Webseite: www.bestwestern-ce.com/development

Facebook: www.facebook.com/BestWesternCentralEurope 

 

waiter-1497281

 

 

Aké výhody prináša duálne vzdelávanie a o čo vlastne ide? 

  

Prečítajte si viac. 

 

Radi Vám poradíme osobne.