Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Zlatý Býk

4Hotel Zlatý Býk*** je situovaný v centre mesta Rimavská Sobota. V celom hoteli je možnosť bezplatného Wifi pripojenia na internet.

Hotel ponúka  ubytovanie v komfortne zariadených  izbách rôzneho štandardu. Spolu s ubytovaním je v ponuke strážené parkovisko.

V hotelovej kaviarni si môžete pochutnať na rôznych druhov káv a miešaných nápojov. Štýlovo zariadená reštaurácia ponúka špeciality domácej i európskej kuchyne. Horúce letné dni si môžete spríjemniť posedením na letnej terase.

K dispozícii je salónik na rôzne posedenia a školenia.

 

7Poloha hotela

Hotel Zlatý Býk je výnimočný svojou atraktívnou polohou priamo v centre mesta Rimavská Sobota. Vďaka svojej polohe je dobrý tip na tranzitné prenocovanie na južnom koridore Bratislava – Košice.

Reštaurácia

Štýlovo zariadená reštaurácia s klimatizáciou poskytuje návštevníkom vynikajúcu kuchyňu s profesionálnou obsluhou. Jedálny lístok reštaurácie ponúka jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne. 

2Lobby 

Príjemné sedenie pri vstupe do hotela určené na prvý kontakt stretnutia so svojimi obchodnými partnermi, alebo priateľmi. Ak si chcete nerušene prečítať noviny, alebo surfovať na internete je tento priestor pre Vás ako stvorený.

Kaviareň Blahá Lujza

Zaujímavé menu so širokou ponukou voňavých káv, kvalitných vín, miešaných nápojov a sladkých dezertov – lahodná štrúdľa pozýva hostí do kaviarne, pomenovanej po rodáčke z Rimavskej Soboty Blaha Lujza. 

1Letná Terasa

Sezónna časť hotela poskytuje hosťom pohľad na panorámu mesta 

v oddychovom prostredí zelene. Lákavým spestrením služieb sú víkendové garden párty s vôňou grilovaných špecialít. K atmosfére letných posedení neodmysliteľne patrí aj príjemná hudba.

Konferenčné priestory

Priestory Hotela Zlatý Býk sú exkluzívnym miestom pre rôzne spoločenské udalosti, bankety, rauty, obchodné stretnutia a konferencie . Najmä zelený salónik je obľúbený na prezentácie, semináre, školenie menšieho typu. Počas letných mesiacov je k dispozícii i priestranná tichá terasa. 

 

 

waiter-1497281

 

 

Aké výhody prináša duálne vzdelávanie a o čo vlastne ide? 

  

Prečítajte si viac. 

 

Radi Vám poradíme osobne.