Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Penzión Larion

liptovska1PENZION LARION  je novopostavený  obľúbený rodinný penzión. Nachádza sa  v jednom z najkrajších regiónov Slovenska – Liptov na okraji obce Kráľova Lehota, ktorá je vstupnou bránou do severnej časti Nízkych Tatier.

Súčasťou penziónu je reštaurácia s letnou terasou, Liptovská izba s krbom, denný bar s terasou, squashový kurt,tenisový kurt, wellness-sauna, jacuzzi,masáže klasické-čokoládové-medové..., stolný tenis, stolný futbal, videostrelnica, lukostrelba,požičiavanie bicyklov, splavovanie rieky Váh, rybolov, počas letnej sezóny organizovanie fakultatívnych výletov, školiace miestnosti. Pre deti je k dispozícii veľké pieskovisko so smýkľavkou, hojdačky, detský kútik, detské menu, futbalové ihrisko...

squash-001Usporadúvame  rôzne spoločenské akcie, ako sú svadby, firemné akcie,spoločenské podujatia,  teambuildingy a rôzne iné.

Ubytovanie :

Ubytovanie je k dispozícii v 14-tich dvojlôžkových izbách, 5 tich trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a dvoch apartmánoch.Každá izba má vlastnú kúpeľňu-WC,sprchu,,TV-SAT, pripojenie na internet, WIFI. 4 dvojlôžkové izby sú s balkónom.Pre Vaše malé ratolesti na požiadanie bezplatne poskytneme detskú postielku.

 Pre náročnejších hostí sú k dispozícii 2 apartmány, ktorých súčasťou je  kuchyňka s chladničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica , masážna sprcha , sušič na vlasy,obývacia miestnosť, predsieň.Všetky izby sú vkusne a útulne zariadené. Pre našich hostí je samozrejmosťou  súkromné momnitorované parkovisko.exterier3

Stravovanie :

Ráno sú podávané raňajky formou bohatých švédskych stolov + obedy, večere, kde si naši hostia môžu vybrať z troch jedál.

 Samozrejme je možné objednať si aj z ponuky a la carte- regionálne jedlá a špeciality medzinárodnej kuchyne ,detské porcie a diétne jedlá, šaláty. V lete sa podľa záujmu usporadúvajú grilovacie party.

Okolie :

Liptov ponúka množstvo príležitostí pre šport i oddych –lyžiarské strediská, aquaparky, cykloturistika, turistika, rybolov, skanzeny,vodná nádrž Čierny Váh, folklór, múzeá....

Neprehliadnite bonusové balíčky na stránke www.penzionlarion.sk

 

 

waiter-1497281

 

 

Aké výhody prináša duálne vzdelávanie a o čo vlastne ide? 

  

Prečítajte si viac. 

 

Radi Vám poradíme osobne.