Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Hotelierka roka 2013

Prestížne ocenenie Hotelier roka 2013 získala Iveta Chovanová už po druhý raz, spomínané ocenenie získala aj za rok 2010.

 

„Ocenenie patrí nielen mne, ale všetkým zamestnancom nášho hotela. Je to pre mňa výzva, neustále veci zlepšovať a zdokonaľovať ich s cieľom odlišovať sa od konkurencie. Vytvorili sme ZEN koncept - produkt, ktorý je špecifický a ktorý na trhu nemá konkurenciu. Preto sa aj naďalej budeme snažiť zlepšovať naše služby v duchu aktuálnych trendov,“ komentovala svoj úspech Iveta Chovanová.

 Iveta Chovanová je vo vedení hotela Tri Studničky štvrtý rok, v hoteli pracovala na rôznych pozíciách od  roku 2003. 

Najväčšia cestovateľská online komunita TripAdvisor s viac než 32 mil. členov so 100 miliónmi recenzií ocenila Hotel Tri Studničky pod Chopkom cenou za najromantickejší hotel na Slovensku pre rok 2014. TripAdvisor na svojej stránke odporúča a hodnotí hotely reštaurácie, atrakcie a podniky súvisiace s cestovným ruchom po celom svete.

„Pozitívne hodnotenia na našu adresu sú skvelou reklamou, ale spokojný a usmiaty zákazník, ktorý sa k nám pravidelne vracia a oceňuje naše služby, je pre nás tou najväčšou odmenou a posúva nás vpred. O romantické pobyty je veľký záujem. Naši klienti si okrem nenapodobiteľnej atmosféry v objatí Nízkych Tatier, užívajú aj privátne wellness a to mimo prevádzkových hodín. Náš proklientsky prístup sa odrazil i na počte rezervácií. Len v minulom roku nám záujem o romantické pobyty vzrástol až štvornásobne. Nie je to len o prístupe, ale o celkom štýle a spôsobe poskytovaných služieb, či už hovoríme o špeciálnom menu, výzdobe izby, ústretovosti a splnení požiadaviek a maximálnych očakávaní  našich zákazníkov,“ uzavrela Chovanová.

Boutique hotel Tri Studničky v srdci Demänovskej Doliny predstavuje klenot ktorý v sebe spája horskú chatu, komfort najlepších mestských hotelov a špičkovú kuchyňu. Pozitívna energia a vysokohodnotné prostredie bolo potvrdené certifikátom za splnenie princípov a filozofie feng shui. Ako prvý Feng Shui Zen hotel na Slovensku prináša hotel Tri Studničky ideálne priestory pre relax v originálnom prostredí elementov - kameň, drevo a meď. Architektonicky riešený interiér a exteriér je lokalizovaný v lesnom prostredí v susedstve horského potoka Demänovka, čo viedlo k vytvoreniu prvej horskej pláže v Tatrách. 

Zdroj:TMR a.s.DSC 6124

 

waiter-1497281

 

 

Aké výhody prináša duálne vzdelávanie a o čo vlastne ide? 

  

Prečítajte si viac. 

 

Radi Vám poradíme osobne.