Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

J. J. Darboven - "špecialisti na kávu"

Na ceste k pôžitku z chuti i vône šálky kávy, sú ľudia. Firma J.J. Darboven si uvedomuje zodpovednosť prameniacu zo spojenia tohto tradičného nápoja s nutnosťou prispôsobiť sa dnešnému svetu. Snaha byť stále lepší je cestou, na ktorej nám napomáha viac ako 140 rokov skúseností našej materskej firmy - J.J.Darboven GmbH z Hamburgu.

V Slovenskej republike firma J.J. Darboven s.r.o. fungovala najprv pod názvom Burkhof – Káva Slovakia s.r.o. a to od roku 1996. Medzi jej hlavné značky, s ktorými sa spotrebitelia stretávajú, patrí osobité talianske Alfredo espresso, čaj Eilles, čokoláda Xocao či rad produktov pre špičkovú gastronómiu Mővenpick. Burkhof prichádza taktiež ako špecialista na horeca segment s mnohými inováciami a novými nápojmi – napr. rad pôvodných druhov káv „Pure Origins", ktorý ponúka jednodruhové kávy z tých najznámejších pestovateľských oblastí.

Vďaka spojeniu tradície s inováciou sa nám darí dosiahnuť označenie „špecialisti na kávu". Hľadať, objavovať, meniť a rásť – toto úsilie nás bude stále sprevádzať pri vytváraní úspešnej budúcnosti.

Spoločnosť J.J.Darboven sa tiež vyznačuje svojou sociálnou zodpovednosťou. V našom sortimente nájdete kávy pestované v programe FAIR TRADE s ohľadom na férové podmienky k pestovateľom. V súčasnosti veľmi obľúbené BIO produkty sú zastúpené v sortimente kávy aj čaju.

alfredobrosio

 

waiter-1497281

 

 

Aké výhody prináša duálne vzdelávanie a o čo vlastne ide? 

  

Prečítajte si viac. 

 

Radi Vám poradíme osobne.