Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky

Alto Slovakia - spoľahlivý partner pre Vás

Alto slovakia Spoločnosť ALTO Slovakia® sa v oblasti informačných technológií špecializuje na informačné systémy pre hotely,reštaurácie a iné stravovacie zariadenia. Zaoberáme sa komplexnými riešeniami informačných systémov pre hotelové a reštauračné zariadenia.

Pre zákazníkov zabezpečujeme programové vybavenie a k nemu potrebné technické prostriedky. Okrem programového vybavenia poskytujeme aj poradenstvo, školenia zamestnancov, komplexný servis informačného systému a ostatné služby spojené s používaním výpočtovej techniky.

1. Programy pre kaviarne a reštaurácie

Restauracia Pre reštauračné prevádzky ponúkame dotykovú registračnú pokladňu prepojenú so skladovým manažérom. Skladový manažér umožňuje viesť skladovú evidenciu, plánovať akcie a vyhodnocovať tržby prevádzky.Pokladňa môže byť prepojená s mobilným objednávkovým terminálom Orderman. Rozšírením pokladne o kreditný vernostný systém je možné evidovať zľavy a čerpanie kreditu pre klubových hostí, vlastniacich klubové karty.

 

2. Programy pre hotely, penzióny a ubytovacie zariadenia

Recepcia Pre hotelové prevádzky ponúkame recepčný ubytovací systém Hores Plus, ktorý rieši komplexne problematiku rezervácií, ubytovania hostí, účtovanie pobytu a ostatných služieb. Systém môže byť prepojený s registračnými pokladňami, hotelovým zámkovým systémom, telefónnou ústredňou, PayTv systémom a centrálnym tržbovým systémom. Novinkou je prepojenie systému s čítačkou dokladov, ktoré podstatne urýchli a zjednoduší príjem väčšieho počtu hostí.

 

3. Centrálny tržbový systém

Pre hotelové reťazce, siete hotelov ale aj pre jednotlivé hotelové a reštauračné prevádzky ponúkame riešenie centrálnej evidencie tržieb všetkých prevádzok. Táto aplikácia je dostupná prostredníctvom bežného internetového prehliadača. Údaje sú prenášané do centrálnej databázy priebežne (on-line) priamo z pokladníc systému Food®600 aj z recepčného systému HORES PLUS®. Systém zobrazuje vybrané štatistiky predaja nielen v tabuľkovej ale aj grafickej podobe.

4. CRM Systém - Systém riadenia práce so zákazníkom

 

Pre zákazníkov prepájame CRM systém s našim hotelovým ubytovacím systémom Hores Plus. Prepojenie týchto systémov umožňuje evidovať hostí v centrálnej banke hostí, rozposielať im e-maily o organizovaných akciách a balíkoch, vyhodnocovať úspešnosť marketingových akcií, sledovať tržby hostí a nastavovať im zľavový a vernostný systém.

5. Poradenstvo a školenia personálu

Organizujeme bezplatné semináre pre našich zmluvných zákazníkov, ktorých cieľom je uľahčiť prácu s našimi programami a konzultovať rôzne postupy pri práci so systémom.

 

waiter-1497281

 

 

Aké výhody prináša duálne vzdelávanie a o čo vlastne ide? 

  

Prečítajte si viac. 

 

Radi Vám poradíme osobne.